Jaké dekorace na stěny jsou v současné době nejpopularnější

Posted on 18/03/2019 2:50pm

Nyní se nachází moc způsobů na neobvyklou metamorfózu celého interiéru – co je občas potřebné nejenom v bytě, ale i restauraci buď hotelu – ale nejsnadnější a zároveň okamžitý nápad jsou pozoruhodné dekorace nástěnné. Rozhodně jiné činitelé estetiky v interiérech: barva stěn, velikost prostoru a design nábytku – také odehrávají občas klíčovou rolí, ale to, co je na stěně, člověk vidí nejrychleji. Dekorace můžou zároveň být velmi funkční buď být samostátnou výzdobou – hodně to záleží na přitomné směry a nové návrhy.


System Sentiero
Author: B.M. Polska Sp. z o.o.
Source: B.M. Polska Sp. z o.o.
Nástěnné výzdoby je asi nejintuitivnější druh dekoračních příloh. Charakterizují se nejednou velkou všestrannosti – rozmanité fototapety, samolepky na zdí, vintage tapety, obrazy na stěnu a fotky v rámu nebo plexiskle nejčastěji vypadají unikátně v rozmanitých interiérech. Vhodně přízpůsobené dekorace nástěnné, moderní a tradiční, umějí hezky vyzdobit asi všechno, co se nachází v bytě – tř. kuchyni, koupelnu, ložnici, obývak a obyčejný pokoj, a ještě větší výběr možností je v komerčním interiéru. Pokud někomu se líbí moderní, módní styl a útulná estetika, určitě luxusní dekorace na zeď jsou nejlepší potenciální volbou. Jestli nezbytná je unikátní a přátelská výzdoba dětského pokoje anebo romantická nálada v obývaku, to nástěnné dekorace jsou často autentickou trefou do černého.

Tak opravdu asi všechno, co zdobí stěny je nástěnná dekorace. Proto můžou to být nejen obrázky, fotky a různé typy tapet, ale také předměty, které na stěně visí nebo jsou nalepené: např. kopie hudebních nástrojů, dřevěné panely, malba s motivem květin anebo břečťanu anebo konvexní tvary nalepené na stěnu, např. hvězdy, mraky, přírodní jevy anebo velmi v současné době populární ozubené kola a hodiny ve stylu retro. Je mnoho pozoruhodných druhů estetik, ale nejzajímavější trend ve výzdobě interiéru a dekorování je chytré michání stylů moderního s retro.


Fototapeta, widok na plażę i morze
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Proto tř. dekorativní hodiny mají tradiční tvar a dokonce také ciferník, ale látka je již viditelně současná; velký klad takového trochu míchaného stylu je ohromná všestrannost, protože možné je úžásné spojení nových a komfortních přístrojů s pravdivou eleganci. V tomto ohledu je velký výběr nabídek – dnes je možné najít asi všechno.

Tags: design, dekorace, výzdoby